Miresevini ne Pasticeri Mon Amour

Çdo gje eshte e fresket çdo dite nga e para! Jemi duke te pritur ty!

Pasticeri “Mon Amour” I ka fillesat e saj ne vitin 2007, me dyqanin e pare “Mon Amour” ne qender te Tiranes, tek rruga e Barrikadave, ku shume shpejt u dallua per embelsirat artizanale te prodhuara nga familja Sila, qe krijoi kete biznes pas nje eksperience shume vjecare ne Greqi. Shpejt, dy brezat e kesaj familje rinovohen dhe zhvillohen akoma me shume duke hapur pasticerine e dyte “Mon Amour” ne nje zone te njohur te Tiranes, tek rruga e Elbasanit. Ne ambjente moderne dhe me nje game te gjere produktesh, duke i qendruar besnike traditave te tyre per sa i perket freskise, zgjedhjes te cilesise me te larte te lendes te pare, perkushtimit dhe respektit ndaj klientit. Sot emri “Mon Amour” gezon vlerat ne llojin e saj ne Tirane dhe jo vetem.

Cfare thone klientet tane

15000+ Kliente te kenaqur

#pasticerimonamour

Shijoni qëndrimin tuaj në Pastiçeri Mon Amour Ndani momentet tuaja me ne.
Na ndiqni në Instagram dhe përdorni #pasticerimonamour