Miresevini ne Pasticeri Mon Amour

Çdo gje eshte e fresket çdo dite nga e para! Jemi duke te pritur ty!

Pasticeri “Mon Amour” I ka fillesat e saj ne vitin 2007, me dyqanin e pare “Mon Amour” ne qender te Tiranes, tek rruga e Barrikadave, ku shume shpejt u dallua per embelsirat artizanale te prodhuara nga familja Sila, qe krijoi kete biznes pas nje eksperience shume vjecare ne Greqi. Shpejt, dy brezat e kesaj familje rinovohen dhe zhvillohen akoma me shume duke hapur pasticerine e dyte “Mon Amour” ne nje zone te njohur te Tiranes, tek rruga e Elbasanit. Ne ambjente moderne dhe me nje game te gjere produktesh, duke i qendruar besnike traditave te tyre per sa i perket freskise, zgjedhjes te cilesise me te larte te lendes te pare, perkushtimit dhe respektit ndaj klientit. Sot emri “Mon Amour” gezon vlerat ne llojin e saj ne Tirane dhe jo vetem.

Galeria

Mund t’a dallosh nje gje te mire kur e shijon? Ne sjellim prane jush cilesine e Mon Amour, dhe me cilesine e Mon Amour nenkuptojme embelsi qe i ploteson te gjitha standartet tuaja me te larta per familjen, eventin, dasmen, ditelindjen ose biznesin tuaj. Shikoni menune tone te gjere, qe sherben shije aq te ndryshme sa dhe vete ngjyrat e Tiranes!

Sherbimet me porosi

Mon Amour ofron te gjitha llojet e embelsirave te pershtatshme per c'do dite te rendesishme.

Ditelindje

Nje ditelindje nuk do te ishte e plote pa torten e persosur!

Dasma

Torta dasme qe jane (pothuajse) teper te bukura per tu ngrene!

Festa

Çfarë është një festë pa një embëlsirë? – nje takim I thjeshtë!

Evente

Na pelqen te krijojme embelsira te pershtatura per ngjarjen tuaj.

Na ndiqni ne Instagram

Shijoni qëndrimin tuaj në Pastiçeri Mon Amour Ndani momentet tuaja me ne.
Na ndiqni në Instagram dhe përdorni #pasticerimonamour