Embelsira per Festa

Çfarë është një festë pa një embëlsirë? – nje takim I thjeshtë!
Festoni rastet dhe personat tuaj të veçantë duke u dhuruar atyre ëmbëlsi nga koleksioni më i madh i ëmbëlsirave në Shqipëri pranë Mon Amour. Ne jemi te specializuar në bërjen ëndrrave realitet, kështu që nëse keni dëshira specifike mos ngurroni të na pyesni pasi me shume mundësi përgjigja është “Po” – ne mund ta realizojmë!

Cfare thone klientet tane

15000+ Kliente te kenaqur

#pasticerimonamour

Shijoni qëndrimin tuaj në Pastiçeri Mon Amour Ndani momentet tuaja me ne.
Na ndiqni në Instagram dhe përdorni #pasticerimonamour