Embelsira per Evente

Ne kuptojme ne thelb eventin tuaj per t’i dhene embelsirave shijen dhe ngjyrat e duhura. Nga pervjetoret e biznesit tek pritjet zyrtare, ne mund te krijojme embelsiren e persosur per cdo ngjarje!
Mon Amour dallon nga te tjeret per dizajnet e pastra, silueta moderne dhe nje nderthurrje te bukur me romantiken dhe tradicionalen. Te vemendshem ndaj detajeve, ne na pelqen te krijojme embelsira te pershtatura per ngjarjen tuaj. Ne eventet tuaja ju festoni njeri-tjetrin, jetet e reja, te shkuaren dhe te ardhmen, gjithe kete e perfundoni me nje fete te vogel embelsie per te shenuar fillimin e diçkaje te re.

Cfare thone klientet tane

15000+ Kliente te kenaqur

#pasticerimonamour

Shijoni qëndrimin tuaj në Pastiçeri Mon Amour Ndani momentet tuaja me ne.
Na ndiqni në Instagram dhe përdorni #pasticerimonamour